דרגו אותנו!

שירות לאינטרפוץ 4 דרך – תיקונים, התקנות וחלקי חילוף 

ערבול המים החמים והקרים לטמפרטורה רצויה

אינטרפוץ 4 דרך הוא גוף פנימי/ חיצוני המוזן מרשת המים הקרים והחמים (בעל שתי יציאות) היודע לערבל את שני סוגי המים לטמפרטורה המבוקשת ולהפנות את המים המעורבלים לשתי היציאות הנכונות. באינטרפוץ מסוג זה יהיו כפתור או ידית לשליטה בכיוון זרימת המים לראש גשם, למזלף וכדומה.

 

אינטרפוץ 4 דרך – התקנות ותיקונים

אנו עוסקים במתן התקנות לאביזרים אלו ומציעים שירות תיקונים משלים ומקיף לחברות קבלניות, לאינסטלטורים, לאדריכלים וללקוחות פרטיים. כמו כן, עוסקת "תכלת המים" בהתאמות אומנותיות לאינטרפוץ 4 דרך ולייצור חלקים מיוחדים עבורו.

 

תיקון והחלפה למגוון דגמים וחברות

 

"תכלת המים" מספקת שירות החלפת בורר מצבים באינטרפוץ 4 דרך, תיקון אינטרפוץ 4 דרך, החלפת מנגנון ותיקון אינטרפוץ נוזל. החברה אף מציעה חלקי חילוף של מגוון החברות. מגוון הדגמים כולל "אינטרפוץ 4 דרך", איידיל סטנדרט  STANDARD)  (IDEAL "אינטרפוץ 4 דרך" פונסי  ,(PONSI) "אינטרפוץ 4 דרך" גרואה ,(GROHE) "אינטרפוץ 4 דרך" סי אי איי  ,(CEA) "אינטרפוץ 4 דרך" וולה  .(VOLA)

מאמרים נוספים

ניאגרה סמויה WISA
תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרה סמויה WISA

תיקון ניאגרה סמויה WISA5 (100%) 2 הצבעותהצבעות גם אתם, כמו רבים אחרים, החלטתם להתקדם מניאגרה סטנדרטית אל ניאגרה סמויה. לקוחות רבים מעידים על שביעות רצון גבוהה מאד, ועל היכולת להפוך

קרא עוד »
ניאגרה סמויה tece
מיכלי הדחה סמויים

תיקון ניאגרה סמויה tece

תיקון ניאגרה סמויה tece5 (100%) 4 הצבעותהצבעות בעבר, חדר השירותים היה עוד חדר שכל תכליתו פונקציונאלית בלבד. כיום, יותר ויותר אנשים מעוניינים לשזור אלמט נוסף בחדר השירותים – גם בזה

קרא עוד »