שירות תיקונים לאינטרפוצים
5 (100%) 12 הצבעותהצבעות

מכירה, התקנה, תיקון אינטרפוצים- רק אצל המומחים

 

כל בעל מקצוע העוסק בתחום האינסטלציה, מערכות מים וכלים סניטריים, יודע כי החלקים החשובים ביותר בכל מערכת מים ביתית הם החלקים הנסתרים מהעין- צנרת, מנגנונים שונים ואינטרפוצים, כולם חלקים ומרכיבים הנמצאים בתוך הקירות או הרצפה. אחד המרכיבים החשובים ביותר הוא האינטרפוץ (מגרמנית -unter Putz מתחת לטיח), שהוא מעין ברז חלוקה השולט על כניסת, יציאת וכוון הזרימה של המים במרבית המקלחות, האמבטיות, ונקודות מים בבתים.

 

חשיבות ההתקנה והאיכות של האינטרפוץ

האינטרפוץ מורכב בתוך הקיר, במרבית המקרים מאחורי הקרמיקה, כאשר החלק היחיד הנראה לעין הוא ידית הברז המחוברת אליו ובולטת מהקיר (ובדרך כלל גם מכוסה במכסה מתכתי). בניגוד לחלקים החיצוניים במערכות מים ואינסטלציה- ברזים, ידיות, כיסויים, אסלות ועוד, תיקון אינטרפוץ או החלפת אינטרפוץ לא יכולים להיעשות ללא שבירה מקומית של הקיר או הקרמיקה. יש לקחת בחשבון כי החלפת אינטרפוץ והחזרתו הינו תיקון האורך לעיתים מספר ימים.

 

קניית והחלפת אינטרפוצים רק אצל המקצוענים- חברת תכלת המים

 

על מנת להימנע מאי הנעימות הכרוכה בתיקון אינטרפוץ / החלפת אינטרפוץ, מומלץ להשקיע זמן וכסף לפני הרכישה וההתקנה, ולפנות רק למומחים לתחום- חברת תכלת המים, המתמחה באביזרי אינסטלציה, כלים סניטריים ומערכות מים ביתיות בכלל. בחברת תכלת המים תמצאו מגוון רחב של אינטרפוצים ואביזרי אינסטלציה ממיטב החברות בעולם, תקבלו שירות מקצועי ואחריות על ההתקנה. פנו עוד היו לחברה המובילה בתחום-  תכלת המים, טלפון 03-6033769.

 

חלקים לאינטרפוץ 4 דרך
אינטרפוצים

שירות לאינטרפוץ 4 דרך

דרגו אותנו! שירות לאינטרפוץ 4 דרך – תיקונים, התקנות וחלקי חילוף  ערבול המים החמים והקרים לטמפרטורה רצויה אינטרפוץ 4 דרך הוא גוף פנימי/ חיצוני המוזן מרשת המים הקרים והחמים (בעל שתי

קרא עוד »
אינטרפוצים

תיקון ברז אינטרפוץ GROHE

תיקון ברז אינטרפוץ GROHE5 (100%) 2 הצבעותהצבעות שירות תיקונים למוצרי GROHE – גרואה איכות וטכנולוגיה חדשנית חברת GROHE היא חברה גרמנית הידועה במוצרי אינסטלציה סניטרית איכותיים, טכנולוגיים ומעוצבים, הנחשבים ייחודיים

קרא עוד »