תיקון ברזים
5 (100%) 1 הצבעות

קנייה, התקנת או תיקון ברזים בחברת תכלת המים- אחריות ושירות לאורך שנים

מרבית מערכות האינסטלציה והמים בבתים מסתיימות באביזר פשוט יחסית אך חיוני, שבלעדיו הבית לא יתפקד ולא ניתן יהיה לגור בו- הברזים. בשוק ניתן למצוא מבחר עצום של ברזים במגוון סגנונות, גדלים ושימושים – ברזים למטבח, למקלחת ולאמבטיה, ברזי אסלה לשירותים, ברזי מילוי שונים ועוד. ברזים איכותיים מספיק, שלא יזדקקו לתיקון ברזים במשך הרבה זמן. תעשיית ייצור הברזים כיום היא תעשיית היי-טק במלוא מובן המילה, ובחברות הייצור המובילות בארץ ובעולם מפתחים ומייצרים ברזים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומחומרים עמידים במיוחד, שיבטיחו תפקוד תקין של הברז ללא תקלות ונזילות לאורך שנים.

אחריות, שירות וטיפול בתקלות

כמו בכל מערכת אינסטלציה בה זורמים מים, הברזים עומדים במהלך חייהם בלחצים ומאמצי שחיקה שונים כמו לחץ המים, טמפרטורות משתנות (לעיתים קיצוניות) וקורוזיה מסוגים שונים שמצריכים לעיתים תיקון ברזים. בעת רכישת והתקנת ברז חשוב לבדוק לא רק את המחיר והעיצוב, אלא בעיקר את האחריות והשירות שיינתנו לברז, מי יטפל בתקלות ובנזילות כאשר ייקרו והאם ניתן יהיה למצוא חלקי חילוף (או להחליף את כל הברז בעתיד) במידה ויידרש.

קניית ברזים איכותיים מחברה וותיקה, מקצועית ומוכרת

כאשר אתם עומדים בפני קניית ברזים חדשים, החלפה או תיקון ברזים ישנים – אל תתפתו להצעות זולות ברשתות השיווק הגדולות או מאינסטלאטורים מזדמנים. פנו לחברת תכלת המים (טלפון 03-6033769), חברה וותיקה ומקצועית המתמחה בייצור ושיווק ברזים ואביזרי אינסטלציה, ומייצגת את מיטב החברות בשוק העולמי. מומחי החברה יתנו לכם את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר לקניית הברז המתאים והתקנתו, וייתנו לכם אחריות ושרות תיקונים לאורך שנים.