השירותים שלנו – מיכלי הדחה סמויים ועוד
5 (100%) 7 הצבעותהצבעות

מיכלי הדחה סמויים – הטרנד השולט בתחום של אביזרי אמבטיה וכלים סניטריים

כאשר קונים או משפצים דירה חדשה, אנו מקדישים זמן וכסף רב לתכנון ובניית חדרי האמבטיה והשירותים. בחברה המובילה בשוק בתחום זה- חברת תכלת המים, ניתן למצוא מבחר גדול ויוקרתי של אביזרי אמבטיה וכלים סניטריים, חלקם הגדול מיובא מחו"ל או אף מיוצר לפי דרישה.

אחת האופנות המובילות והחדשניות בה מתמחה החברה היא התקנת מיכלי הדחה סמויים (ניאגרות) בתוך הקיר, כך שרק האסלה עצמה נראית לעין. עיצוב זה נותן לחדר המקלחת כולו מראה מודרני, חדיש ויוקרתי.

היתרונות של מיכלי הדחה סמויים


ניתן להתקין בקלות ובמהירות מיכל הדחה סמוי בכל מקלחת קיימת- המיכל מורכב בתוך הקיר עצמו, עם חיפוי קרמיקה תואם, וכמובן ניתן לבנות קיר חדש בעת בניית מקלחת או שיפוץ, כאשר החלק היחידי הנראה לעין הוא כפתור הלחיצה העשוי מתכת.

מעבר לעיצוב המודרני והנקי של חדר השירותים, מיכלי ההדחה הסמויים בנויים בטכנולוגיות המודרניות ביותר בתחום של אביזרי אמבטיה ומיכלי הדחה, מורכבים מחומרים עמידים, וניתנת להם אחריות של מספר שנים.

חברת תכלת המים- המומחים להתקנה, תיקון ושיפוץ מיכלי הדחה סמויים

גם אתם מתכננים לשדרג ולהתקין מיכלי הדחה סמויים בחדרי האמבטיה והשירותים?

תהיו בטוחים שאתם רוכשים כלים סניטריים מחברה גדולה, מוכרת ואמינה, שתדע לבצע את ההתקנה בצורה מקצועית ונכונה ולתת את האחריות והשירות במידה ויידרש בעתיד.

 הדרך המהירה והקלה היא לפנות למומחים בתחום- חברת תכלת המים, טלפון 03-6033769.

מיכלי הדחה סמויים
תיקון ניאגרות סמויות
פתיחת קריאת שירות
ניאגרה סמויה WISA
מיכלי הדחה סמויים
תיקון ברזים
ברזים
אינטרפוץ
אינטרפוצים
כלים סניטריים
חידוש ברזים ואביזרי אמבט
ניאגרה אידאל
השירותים שלנו

תיקון ניאגרה שבורה בקיר

תיקון ניאגרה שבורה בקיר5 (100%) 1 הצבעות תיקון ניאגרה שבורה או סדוקה בקיר הוא דבר לא פשוט. חדרי שירותים ואמבטיה אלגנטיים, אשר בהם מותקנות ניאגרות בתוך הקיר, הופכות לתסריט מפחיד,

קרא עוד »
תיקון נזילה בניאגרה סמויה
השירותים שלנו

תיקון נזילה באסלה

תיקון נזילה באסלה5 (100%) 7 הצבעותהצבעות תיקון נזילה באסלה למומחים בלבד מהי ניאגרה סמויה? ניאגרה סמויה היא ניאגרה אשר רובה ככולה מוסתרת בתוך הקיר. הדבר היחיד שמסגיר את היותה שם

קרא עוד »
שירות גרואה
השירותים שלנו

שירות גרואה GROHE

שירות גרואה GROHE5 (100%) 6 הצבעותהצבעות שירות תיקונים GROHE – ברזים, אינטרפוצים, טרמוסטטים, אביזרים נלווים.

קרא עוד »