מיכל הדחה חרסה
5 (100%) 5 הצבעותהצבעות

תיקון מיכל הדחה חרסה – עבודה למומחים בלבד

אם חיפשתם מידע אודות תיקון ניאגרה סמויה HARSA, בהחלט הגעתם למקום הנכון. תוכלו למצוא כאן את כל הפרטים הרלוונטיים על ניאגרה סמויה חרסה. כל איש מקצוע העוסק בתחום של כלים סניטרים ואביזרי אינסטלציה, וכל מי שרכש בשנים האחרונות כלים סניטריים לחדר האמבטיה או השירותים, מכיר את חברת חרסה, החברה הישראלית המובילה בארץ בייצור כלים סניטריים. חברת חרסה מייצרת מזה שנים רבות במפעלה המודרני בנגב מבחר רחב, מעוצב וחדשני של כלים סניטריים לבית על פי התקן הישראלי, הכולל מבחר עצום של דגמי אסלות, מיכלי הדחה, אמבטיות, כיורים, אביזרי אינסטלציה שונים ועוד, כולל מוצרים שפותחו על פי פטנטים ייחודיים לחברה. אחת החברות המתמחות בשיווק, התקנה ותחזוקה של מוצרי החברה בכלל ומיכלי הדחה בפרט, היא חברת המומחים תכלת המים, שתיתן לכם במקרי הצורך שירות מקצועי של תיקון מיכל הדחה חרסה / תיקון ניאגרה סמויה חרסה או כל שירות אחר למוצרי החברה.

סוגי אסלות מתוצרת חרסה – ניאגרה סמויה חרסה

בתים רבים בישראל ניתן למצוא אסלות ומיכלי הדחה ישנים מתוצרת חרסה, חלקם הותקנו לפני עשרות שנים (ועדיין עובדים ומתפקדים כחדשים). מבין הדגמים הוותיקים של החברה, עדיין ניתן לקנות את האסלות הישנות (אסלות קצרות) עם מיכל הדחה מפלסטיק התלוי על הקיר מעל האסלה, או את אסלות המונובלוק היוקרתיות יותר, שהן אסלות שבהן מיכל ההדחה והאסלה מחוברות כגוש אחד ועשויות מחרס.
הדור החדש של מיכלי ההדחה של חרסה הן אסלות סמויות, שבהן מיכל ההדחה והמנגנון בנויים ומוסתרים  מאחורי קיר חדר השירותים, כאשר האסלה עצמה מחוברת לקיר מאחור ותלויה מעל הרצפה – ניאגרה סמויה חרסה.

תיקון מיכל הדחה חרסה – תיקון ניאגרה סמויה חרסה רק על ידי בעלי מקצוע מוסמכים

גם במיכלי הדחה המתקדמים של חרסה עלולות להיווצר במהלך השנים תקלות שונות, הנובעות מהצטברות האבנית שבמים, קורוזיה של חלקי צנרת והתייבשות גומיות ואטמים. בכל מקרה של תקלה באסלה או במיכל ההדחה, פנו ישירות לחברת תכלת המים, טלפון 03-6033769, חברה המשמשת כמשווק מוסמך של חברת חרסה, ותקבלו ייעוץ ושירות של תיקון מיכל הדחה חרסה / תיקון ניאגרה סמויה HARSA בכל רחבי הארץ. אל תתפתו להצעות זולות של בעלי מקצוע ואינסטלאטורים מקומיים, הקפידו לבצע את תיקון ניאגרה סמויה חרסה רק על ידי בעל מקצוע מומחה המשתמש בחלפים ומוצרים מקוריים לפתרון הבעיה.

ניאגרה חרסה
תיקון ניאגרות סמויות

מאמרים נוספים

ניאגרה סמויה WISA
תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרה סמויה WISA

תיקון ניאגרה סמויה WISA5 (100%) 2 הצבעותהצבעות גם אתם, כמו רבים אחרים, החלטתם להתקדם מניאגרה סטנדרטית אל ניאגרה סמויה. לקוחות רבים מעידים על שביעות רצון גבוהה מאד, ועל היכולת להפוך

קרא עוד »
ניאגרה סמויה tece
מיכלי הדחה סמויים

תיקון ניאגרה סמויה tece

תיקון ניאגרה סמויה tece5 (100%) 4 הצבעותהצבעות בעבר, חדר השירותים היה עוד חדר שכל תכליתו פונקציונאלית בלבד. כיום, יותר ויותר אנשים מעוניינים לשזור אלמט נוסף בחדר השירותים – גם בזה

קרא עוד »