מיכל הדחה חרסה
5 (100%) 2 הצבעותהצבעות

תיקון מיכל הדחה חרסה- עבודה למומחים בלבד

כל איש מקצוע העוסק בתחום של כלים סניטרים ואביזרי אינסטלציה, וכל מי שרכש בשנים האחרונות כלים סניטריים לחדר האמבטיה או השירותים, מכיר את חברת חרסה, החברה הישראלית המובילה בארץ בייצור כלים סניטריים. חברת חרסה מייצרת מזה שנים רבות במפעלה המודרני בנגב מבחר רחב, מעוצב וחדשני של כלים סניטריים לבית על פי התקן הישראלי, הכולל מבחר עצום של דגמי אסלות, מיכלי הדחה, אמבטיות, כיורים, אביזרי אינסטלציה שונים ועוד, כולל מוצרים שפותחו על פי פטנטים ייחודיים לחברה. אחת החברות המתמחות בשיווק, התקנה ותחזוקה של מוצרי החברה בכלל ומיכלי הדחה בפרט, היא חברת המומחים תכלת המים, שתיתן לכם במקרי הצורך שירות מקצועי של תיקון מיכל הדחה חרסה או כל שירות אחר למוצרי החברה.

סוגי אסלות מתוצרת חרסה

בתים רבים בישראל ניתן למצוא אסלות ומיכלי הדחה ישנים מתוצרת חרסה, חלקם הותקנו לפני עשרות שנים (ועדיין עובדים ומתפקדים כחדשים). מבין הדגמים הוותיקים של החברה, עדיין ניתן לקנות את האסלות הישנות (אסלות קצרות) עם מיכל הדחה מפלסטיק התלוי על הקיר מעל האסלה, או את אסלות המונובלוק היוקרתיות יותר, שהן אסלות שבהן מיכל ההדחה והאסלה מחוברות כגוש אחד ועשויות מחרס.
הדור החדש של מיכלי ההדחה של חרסה הן אסלות סמויות, שבהן מיכל ההדחה והמנגנון בנויים ומוסתרים  מאחורי קיר חדר השירותים, כאשר האסלה עצמה מחוברת לקיר מאחור ותלויה מעל הרצפה.

תיקון מיכל הדחה חרסה- רק על ידי בעלי מקצוע מוסמכים

 

גם במיכלי הדחה המתקדמים של חרסה עלולות להיווצר במהלך השנים תקלות שונות, הנובעות מהצטברות האבנית שבמים, קורוזיה של חלקי צנרת והתייבשות גומיות ואטמים. בכל מקרה של תקלה באסלה או במיכל ההדחה, פנו ישירות לחברת תכלת המים, טלפון 03-6033769 , חברה המשמשת כמשווק מוסמך של חברת חרסה, ותקבלו ייעוץ ושירות של תיקון מיכל הדחה חרסה בכל רחבי הארץ. אל תתפתו להצעות זולות של בעלי מקצוע ואינסטלאטורים מקומיים, הקפידו לבצע את התיקון רק על ידי בעל מקצוע מומחה המשתמש בחלפים ומוצרים מקוריים לפתרון הבעיה.

ניאגרה חרסה
תיקון ניאגרות סמויות

מאמרים נוספים

תיקון ניאגרות במרכז
תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרות סמויות במרכז

תיקון ניאגרות סמויות במרכז5 (100%) 1 הצבעות תיקון ניאגרות סמויות במרכז הארץ- כל השירותים במקום אחד אחד הטרנדים העכשוויים בעולם העיצוב הביתי הוא התקנת ניאגרות סמויות בחדרי השירותים וחדרי האמבטיה.

קרא עוד »
תיקון ניאגרה oli
תיקון ניאגרות סמויות

ניאגרה סמויה oli

ניאגרה סמויה oli4.3 (85%) 4 הצבעותהצבעות מחפשים שירות עבור ניאגרה oli? זקוקים לחלקי חילוף לניאגרה oli? הגעתם למקום הנכון. מבין עשרות הדגמים של ניאגרות סמויות ומיכלי הדחה סמויים הקיימים היום

קרא עוד »