מיכל הדחה חרסה
5 (100%) 5 הצבעותהצבעות

תיקון מיכל הדחה חרסה – עבודה למומחים בלבד

 

תיקון מיכל הדחה חרסהאם חיפשתם מידע אודות תיקון ניאגרה סמויה HARSA, בהחלט הגעתם למקום הנכון. תוכלו למצוא כאן את כל הפרטים הרלוונטיים על ניאגרה סמויה חרסה.

כל איש מקצוע העוסק בתחום של כלים סניטרים ואביזרי אינסטלציה, וכל מי שרכש בשנים האחרונות כלים סניטריים לחדר האמבטיה או השירותים, מכיר את חברת חרסה, החברה הישראלית המובילה בארץ בייצור כלים סניטריים.

חברת חרסה מייצרת מזה שנים רבות במפעלה המודרני בנגב מבחר רחב, מעוצב וחדשני של כלים סניטריים לבית על פי התקן הישראלי, הכולל מבחר עצום של דגמי אסלות, מיכלי הדחה, אמבטיות, כיורים, אביזרי אינסטלציה שונים ועוד, כולל מוצרים שפותחו על פי פטנטים ייחודיים לחברה.

אחת החברות המתמחות בשיווק, התקנה ותחזוקה של מוצרי החברה בכלל ומיכלי הדחה בפרט, היא חברת המומחים תכלת המים, שתיתן לכם במקרי הצורך שירות מקצועי של תיקון מיכל הדחה חרסה / תיקון ניאגרה סמויה חרסה או כל שירות אחר למוצרי החברה.

סוגי אסלות מתוצרת חרסה – ניאגרה סמויה חרסה

בתים רבים בישראל ניתן למצוא אסלות ומיכלי הדחה ישנים מתוצרת חרסה, חלקם הותקנו לפני עשרות שנים (ועדיין עובדים ומתפקדים כחדשים). מבין הדגמים הוותיקים של החברה, עדיין ניתן לקנות את האסלות הישנות (אסלות קצרות) עם מיכל הדחה מפלסטיק התלוי על הקיר מעל האסלה, או את אסלות המונובלוק היוקרתיות יותר, שהן אסלות שבהן מיכל ההדחה והאסלה מחוברות כגוש אחד ועשויות מחרס.

הדור החדש של מיכלי ההדחה של חרסה הן אסלות סמויות, שבהן מיכל ההדחה והמנגנון בנויים ומוסתרים  מאחורי קיר חדר השירותים, כאשר האסלה עצמה מחוברת לקיר מאחור ותלויה מעל הרצפה – ניאגרה סמויה חרסה.

תיקון מיכל הדחה חרסה – תיקון ניאגרה סמויה חרסה רק על ידי בעלי מקצוע מוסמכים

גם במיכלי הדחה המתקדמים של חרסה עלולות להיווצר במהלך השנים תקלות שונות, הנובעות מהצטברות האבנית שבמים, קורוזיה של חלקי צנרת והתייבשות גומיות ואטמים.

בכל מקרה של תקלה באסלה או במיכל ההדחה, פנו ישירות לחברת תכלת המים, טלפון 03-6033769, חברה המשמשת כמשווק מוסמך של חברת חרסה, ותקבלו ייעוץ ושירות של תיקון מיכל הדחה חרסה / תיקון ניאגרה סמויה HARSA בכל רחבי הארץ.

אל תתפתו להצעות זולות של בעלי מקצוע ואינסטלאטורים מקומיים, הקפידו לבצע את תיקון ניאגרה סמויה חרסה רק על ידי בעל מקצוע מומחה המשתמש בחלפים ומוצרים מקוריים לפתרון הבעיה.

ניאגרה חרסה
תיקון ניאגרות סמויות

מאמרים נוספים

תיקון ניאגרה סמויה VIEGA
תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרה סמויה VIEGA

דרגו אותנו! אתם לוחצים על לחצן ההדחה אך מגלים כי הוא אינו מגיב? זרם המים נחלש או שכתמי רטיבות שלא הכרתם מופיעים על הקיר? ישנה תקלה בניאגרה המצדיקה תיקון ניאגרה

קרא עוד »
תיקון ניאגרה סמויה IS
תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרה סמויה IS

דרגו אותנו! אז נכון שבסך הכל מדובר על הניאגרה בבית או בבית העסק, אך אם אתם יכולים להפיק יותר מחדר השירותים – למה לא בעצם? הניאגרות הסמויות מותקנות כיום במסעדות,

קרא עוד »
תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרה סמויה GEBERIT

תיקון ניאגרה סמויה GEBERIT5 (100%) 1 הצבעות אתם עוד יכולים להיזכר בקלות בימים בהם כל מה שציפיתם מהניאגרה שלכם, הוא לתפקד. וכיום? גם אתם, כמו עוד רבים, רוצים להוסיף טאץ'

קרא עוד »