תיקון מיכל הדחה אידאל IDEAL STANDARD
4.8 (96.67%) 6 הצבעותהצבעות

תיקון מיכל הדחה אידאל Ideal Standard – עבודה למומחים בלבד

כל מי שעוסק בתחום של כלים סניטריים ואביזרי אינסטלציה, מכיר היטב את המותג הבלגי היוקרתי Ideal Standard, אחת מהחברות הגדולות בעולם לייצור ברזים, כלים סניטריים, אסלות ומיכלי הדחה. אחת החברות המובילות בארץ המשווקות ונותנות שירות למוצרי החברה היא חברת תכלת המים, מהוותיקות בארץ בתחום הכלים הסניטריים, המעניקה ללקוחותיה מזה שנים רבות מגוון רחב של שירותים מעבר למכירה והתקנה, כמו תיקון מיכל הדחה אידאל Ideal Standard, תיקון אסלות וברזים מתוצרת החברה ועוד.

מה היתרונות של מיכל הדחה סמוי אידאל Ideal Standard

מיכלי הדחה סמויים הם הדור החדש של האסלות בחדרי השירותים הביתיים, ומצטיינות בעיקר בעיצוב מודרני וחדשני המשנה לחלוטין את מראה החדר. לכל מי שעומד לפני בניה, שיפוץ או החלפה נקודתית של אסלה, מומלץ להשקיע סכום קטן נוסף ולהתקין אסלה מודרנית ומתקדמת עם מיכל הדחה סמוי, המקובע בתוך הקיר מעל האסלה, כך שרק כפתור ההפעלה והמכסה גלויים לעין.
מעבר לעיצוב, מיכלי ההדחה הסמויים בנויים בטכנולוגיה מתקדמת, עמידים יותר ושקטים יותר ממיכלי ההדחה הישנים. גם ניקיון החדר קל יותר, מאחר והאסלה אינה יושבת על הרצפה אלא מחוברת מאחור לקיר כשהיא תלויה באוויר

זיהוי תקלות במיכל הדחה סמוי

גם במערכות ההדחה המתקדמות ביותר עלולות להתרחש תקלות ונזילות לאחר שנים של שימוש, כתוצאה מבלאי בצנרת ובגומיות וקורוזיה. בדרך כלל ניתן יהיה להבחין ברטיבות בקיר באזור האסלה או מיכל ההדחה, או שיחול שינוי בעוצמת המים וברעש ממיכל ההדחה.
בכל מקרה יש לזכור כי בעל מקצוע מוסמך ומקצועי יכול להתגבר בקלות ובמהירות על מרבית התקלות במיכלי הדחה סמויים, ללא צורך בפירוק הקיר או האסלה.

תיקון מיכל הדחה אידאל Ideal Standard – רק על ידי איש מקצוע מומחה

אל תתפתו לתקן תקלות של מוצרי החברה על ידי בעלי מקצוע זולים ולא מוסמכים. בכל מקרה בו עולה הצורך של תיקון מיכל הדחה אידאל Ideal Standard, צרו קשר עם מומחי חברת תכלת המים, טלפון  03-6033769, ותקבלו ייעוץ חינם, שרות מוסמך ומקצועי ותיקון עם שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

ניאגרה אידאל
מרכז שירות ארצי לתיקון ניאגרה אידאל סטנדרט

מאמרים נוספים

תיקון ניאגרה סמויה MEPA
תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרה סמויה MEPA

תיקון ניאגרה סמויה MEPA5 (100%) 1 הצבעות תיקון ניאגרה סמויה MEPA תוכלו לדחות את התיקון בהמון תקלות וכשלים בבית. עם זאת, כשאתם מגלים שהניאגרה שלכם מאותתת לכם תקלה, לא באמת

קרא עוד »