תיקון מיכל הדחה WISA – שירות ואחריות על ידי המומחים בתחום

תיקון מיכל הדחה WISA

חברת WISA ההולנדית היא שם דבר בין יצרני הכלים הסניטריים ואביזרי האינסטלציה באירופה, נחשבת כאחת היצרניות המובילות בעולם בתחום, ומתמחה בעיקר בייצור אסלות ומיכלי הדחה סמויים. בארץ מיוצגת החברה על ידי מספר משווקים, כאשר הבולטת והוותיקה שהן היא חברת תכלת המים, המוכרת ומשווקת כלים סניטרים ואסלות מתוצרת החברה. מומחי החברה ישמחו לתת ייעוץ ושירות ואף לבצע תיקון מיכל הדחה WISA ומוצרים אחרים של מותג זה במקרי הצורך.

עיצוב ויוקרה בחדר השירותים

אנשים רבים משקיעים כיום כסף רב, זמן ותכנון בעיצוב יוקרתי של המקלחות וחדרי השירותים, ממש כמו יתר החדרים או מראה החיצוני של הבית. האסלות התלויות ומיכלי ההדחה הסמויים מוסיפים, בעלות לא גבוהה, מראה חדיש ויוקרתי לחדרים אלה, ומומלץ להשקיע באסלות ומנגנונים איכותיים מפירמה ידועה, שיעבדו שנים רבות ללא תקלות.
חשוב גם להזכיר יתרונות נוספים של מיכלי הדחה סמויים, כמו פעולת הדחה שקטה וחיסכון במים. בנוסף, ניקוי חדר האמבטיה או השירותים מתבצע בקלות וביעילות, מאחר והאסלה אינה יושבת על הרצפה אלא תלויה באוויר ומחוברת לקיר.

תיקון מהיר ללא שבירת קירות

לקוחות רבים העומדים בפני קנייה והתקנה של מיכל הדחה סמוי, חוששים כי יתקלו בעתיד בקשיים במידה ויאלצו לבצע תיקון או להחליף חלק. מומחי חברת תכלת המים עברו הסמכה והכשרה מטעם החברות המייצרות, ועובדים בשיטות חדשניות לתיקון תקלות, ללא צורך בפתיחת קירות או בפירוק הקרמיקה בקיר. היזהרו מפניה לבעלי מקצוע לא מוסמכים- תיקון ניאגרה סמויה הוא עניין למומחים בלבד!

תיקון מיכל הדחה WISA – מלאי גדול וחלקי חילוף מקוריים

חברת תכלת המים מחזיקה מלאי גדול של כלים סניטריים, אסלות ומיכלי הדחה מתוצרת חברת WISA, ומגוון רחב של חלפים מקוריים של החברה, כמו אטמים, מצופים, מנגנוני ניאגרה, לחצנים שונים וצינורות. אם אתם מחפשים בעל מקצוע מומחה לצורך תיקון מיכל הדחה WISA, התקשרו לחברת תכלת המים, טלפון 03-6033769, ותקבלו את השרות המהיר והטוב בארץ, עם אחריות מלאה על התיקון.

ניאגרה סמויה WISA
מצוף לניאגרה סמויה WISA | וויסה - חלקים מקוריים
ניאגרה סמויה WISA - שירות תיקונים
חלקי חילוף WISA
מנגנון WISA מקורי - חלקי חילוף לניאגרות סמויות WISA

מאמרים נוספים

תיקון ניאגרה סמויה בבני ברק

תיקון ניאגרה סמויה בבני ברק על ידי צוות טכנאים מיומן ומוסמך בתיקון ניאגרות סמויות. מורשים מטעם החברות והיבואנים, אחריות 12 חודשים לכל תיקון. ניתן לפנות אלינו דרך דף צור קשר

קרא עוד »
תיקון ניאגרה סמויה HARSA
השירותים שלנו

תיקון ניאגרה סמויה בשוהם

תיקון ניאגרה סמויה בשוהם אם בבניית בית חדש או שיפוץ של דירה ישנה, מעלה תהיות רבות באשר לצורך להעניק לבית מראה מעוצב וייחודי. אבל בכל הנוגע לחדר השירותים – ישנם

קרא עוד »
השירותים שלנו

תיקון ניאגרה סמויה ברעננה

תיקון ניאגרה סמויה ברעננה – בעיר רעננה מתגוררים עשרות אלפי תושבים, כאשר בשנים האחרונות היא מושכת אליה צעירים רבים שבוחרים להקים בה משפחה ולבנות בה את ביתם הקבוע בעל המראה

קרא עוד »

כמה אתם מרוצים מהשירות?

הקליקו להצבעה

ממוצע 3 / 5. מספר קולות: 2

אין הצבעות, היו הראשונים להצביע