תיקון מיכל הדחה WISA
5 (100%) 5 הצבעותהצבעות

תיקון מיכל הדחה WISA – שירות ואחריות על ידי המומחים בתחום

חברת WISA ההולנדית היא שם דבר בין יצרני הכלים הסניטריים ואביזרי האינסטלציה באירופה, נחשבת כאחת היצרניות המובילות בעולם בתחום, ומתמחה בעיקר בייצור אסלות ומיכלי הדחה סמויים. בארץ מיוצגת החברה על ידי מספר משווקים, כאשר הבולטת והוותיקה שהן היא חברת תכלת המים, המוכרת ומשווקת כלים סניטרים ואסלות מתוצרת החברה. מומחי החברה ישמחו לתת ייעוץ ושירות ואף לבצע תיקון מיכל הדחה WISA ומוצרים אחרים של מותג זה במקרי הצורך.

עיצוב ויוקרה בחדר השירותים

אנשים רבים משקיעים כיום כסף רב, זמן ותכנון בעיצוב יוקרתי של המקלחות וחדרי השירותים, ממש כמו יתר החדרים או מראה החיצוני של הבית. האסלות התלויות ומיכלי ההדחה הסמויים מוסיפים, בעלות לא גבוהה, מראה חדיש ויוקרתי לחדרים אלה, ומומלץ להשקיע באסלות ומנגנונים איכותיים מפירמה ידועה, שיעבדו שנים רבות ללא תקלות.
חשוב גם להזכיר יתרונות נוספים של מיכלי הדחה סמויים, כמו פעולת הדחה שקטה וחיסכון במים. בנוסף, ניקוי חדר האמבטיה או השירותים מתבצע בקלות וביעילות, מאחר והאסלה אינה יושבת על הרצפה אלא תלויה באוויר ומחוברת לקיר.

תיקון מהיר ללא שבירת קירות

לקוחות רבים העומדים בפני קנייה והתקנה של מיכל הדחה סמוי, חוששים כי יתקלו בעתיד בקשיים במידה ויאלצו לבצע תיקון או להחליף חלק. מומחי חברת תכלת המים עברו הסמכה והכשרה מטעם החברות המייצרות, ועובדים בשיטות חדשניות לתיקון תקלות, ללא צורך בפתיחת קירות או בפירוק הקרמיקה בקיר. היזהרו מפניה לבעלי מקצוע לא מוסמכים- תיקון ניאגרה סמויה הוא עניין למומחים בלבד!

תיקון מיכל הדחה WISA – מלאי גדול וחלקי חילוף מקוריים

 

חברת תכלת המים מחזיקה מלאי גדול של כלים סניטריים, אסלות ומיכלי הדחה מתוצרת חברת WISA, ומגוון רחב של חלפים מקוריים של החברה, כמו אטמים, מצופים, מנגנוני ניאגרה, לחצנים שונים וצינורות. אם אתם מחפשים בעל מקצוע מומחה לצורך תיקון מיכל הדחה WISA, התקשרו לחברת תכלת המים, טלפון 03-6033769, ותקבלו את השרות המהיר והטוב בארץ, עם אחריות מלאה על התיקון.

ניאגרה סמויה WISA
מצוף לניאגרה סמויה WISA | וויסה - חלקים מקוריים
ניאגרה סמויה WISA - שירות תיקונים
חלקי חילוף WISA
מנגנון WISA מקורי - חלקי חילוף לניאגרות סמויות WISA

מאמרים נוספים

תיקון ניאגרה סמויה VIEGA
תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרה סמויה VIEGA

דרגו אותנו! אתם לוחצים על לחצן ההדחה אך מגלים כי הוא אינו מגיב? זרם המים נחלש או שכתמי רטיבות שלא הכרתם מופיעים על הקיר? ישנה תקלה בניאגרה המצדיקה תיקון ניאגרה

קרא עוד »
תיקון ניאגרה סמויה IS
תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרה סמויה IS

דרגו אותנו! אז נכון שבסך הכל מדובר על הניאגרה בבית או בבית העסק, אך אם אתם יכולים להפיק יותר מחדר השירותים – למה לא בעצם? הניאגרות הסמויות מותקנות כיום במסעדות,

קרא עוד »
תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרה סמויה GEBERIT

תיקון ניאגרה סמויה GEBERIT5 (100%) 1 הצבעות אתם עוד יכולים להיזכר בקלות בימים בהם כל מה שציפיתם מהניאגרה שלכם, הוא לתפקד. וכיום? גם אתם, כמו עוד רבים, רוצים להוסיף טאץ'

קרא עוד »