גבעתיים התחדשה בשנים האחרונות בתושבים צעירים ובמשפחות חדשות רבות, אשר מעוניינות – כמו בשאר חלקי הארץ – להעניק לבית שלהן מראה חדש המתאים למאה ה 21. בין היתר, גם בתחום הכלים הסניטריים ישנה אופנה, כאשר ניאגרה סמויה נחשבת לבחירה החדשנית בתחום זה כשהיא תורמת למראה מסוגנן הרבה יותר של חדר האמבטיה. העיצוב הנאה והיכולת ליהנות מהנוחות הרבה והעמידות של אסלות עם ניאגרות סמויות, גורם לפופולריות הרבה שלהן בקרב משפצים ובוני בתים. תכלת המים מטפלת בכל סוגי התקלות בניאגרות סמויות ומבצעת תיקון ניאגרה סמויה בגבעתיים במקצועיות רבה.

למה לא צריך לחשוש מהתקנת ניאגרה סמויה

כאשר נוצרת תקלה בניאגרה סמויה, כאשר זו יכולה להיות, למשל, נזילה בניאגרה או באסלה, סדק או פשוט מצב שבו המים לא יורדים כמו שצריך, רוב האנשים חוששים שבכדי לבצע תיקון ניאגרה סמויה בגבעתיים – הם יצטרכו להתמודד עם שבירת הקירות בחדר האמבטיה ועם סוג של שיפוץ מחדר של כל האזור. אכן קורה לעיתים שישנו צורך לבצע שבירה של חלק מהקיר, אבל מדובר במקרים נדירים ביותר ובפתרון האחרון שבעל מקצוע איכותי באמת יציע.

תכלת המים מציעים שירות של תיקון ניאגרה סמויה ללא הריסת קירות, זאת על מנת לעשות את הכל בכדי לפתור את התקלה בניאגרה באמצעות פתח השירות, שנוצר כאשר מפרקים את לחצני ההדחה המחוברים אל הקיר ומאפשרים נגישות אל הניאגרה עצמה. תיקון מיכל הדחה סמוי מתאפשר פעמים רבות בצורה זו, כאשר הוא אינו דורש כל שבירה של הקיר וכמובן נמנעים מגרימת נזקים לקרמיקה בחדר.

אילו תקלות עלולות להיווצר בניאגרות ואסלות?

תיקון ניאגרה סמויה MEPA

בדרך כלל, התקלות הדורשות תיקון ניאגרות סמויות מקורן או בחלקים בניאגרה שדרושים תנועה כלשהיא, למשל בחיבור בין הכפתורים לבין מיכל ההדחה, או בסתימה שמונעת את ירידת המים. חוסר תנועתיות של החלקים המכאניים, עלול להתרחש לאחר שמצטברת אבנית בכמות גדולה המונעת את התזוזה של מיכל ההדחה והורדת המים כמו שצריך. אין זה אומר בהכרח שיהיה צורך לשבור את הקיר, כאמור, לכן חשוב להזמין אך ורק מקצוענים שמתמחים בטיפול בניאגרות סמויות ויכולים לנסות לתת פתרונות שונים לפני כל נגיעה בקיר עצמו.

האם צריך חלקי אינסטלציה מיוחדים לניאגרות סמויות?

ניאגרות סמויות דורשות חלקי אינסטלציה ייחודיים להם, כאשר ניתן למצוא בישראל לא מעט אנשי מקצוע שאינם מיומנים ומנסים לפתור תקלות באמצעות חלקים לא מתאימים או שלא מקוריים. חשוב להדגיש, כי תכלת המים עובדים רק עם חלקי חילוף לניאגרות סמויות ומתאימים את הפתרונות הטכניים באופן מדויק לתקלה. בצורה כזו, אתם יכולים להיות רגועים שהתקלה עצמה נפתרה ובנוסף שלא תצטרכו להתמודד שוב עם בעיה דומה לתקופה ארוכה קדימה.

חשוב להזמין שירות רק מחברה אמינה ומקצועית

תכלת המים מעניקה שירות של תיקון ניאגרה סמויה בגבעתיים ובעוד עשרות ערים בישראל. ניכר כי הפופולריות של מיכלי ההדחה הסמויים הלכה וגברה בשנים האחרונות, לכן יש צורך במתן מענה ללקוחות שרכשו מוצר יוקרתי שכזה ומעוניינים ליהנות ממנו שנים רבות. חשוב לקרוא לאנשי המקצוע המיומנים של תכלת המים כמה שיותר קרוב לגילוי התקלה, בכדי לאפשר להם לבצע את העבודה שלהם ולהשיב את האסלה שלכם לשימוש, במינימום של זמן.

כמה אתם מרוצים מהשירות?

הקליקו להצבעה

ממוצע 5 / 5. מספר קולות: 2

אין הצבעות, היו הראשונים להצביע