אחד מהדברים המתסכלים ביותר שצריך להתמודד עמם לעיתים, זו נזילה באסלה. כאשר ישנה תקלה שמונעת את השימוש בכלי הסניטרי שהוא כל כך חשוב לכם, יש צורך בטיפול דחוף ובתיקון מהיר ככל הניתן. במידה ואתם מתגוררים בחולון וצריכים להזמין תיקון ניאגרה סמויה בחולון, חשוב שתדעו כי תכלת המים מעניקה שירות לניאגרה סנית ולסוגים נוספים של מיכלי הדחה סמויים. התיקון נעשה במינימום של בלאגן בבית הלקוח, כאשר בהחלט ניתן לבצע את כלל הטיפול בלי לשבור שום קיר.

משפצים את האמבטיה? זוהי הזדמנות לשדרג את האסלה

אסלה תלויה היא חלק ממגמה כללית שהולכת והופכת לפופולרית בשנים האחרונות, של עיצוב בסגנון מודרני וחדשני. בניגוד לאסלות עם חיבור לרצפה, כאן מדובר באסלה שנראית כאילו היא מרחפת באוויר, כאשר מיכל ההדחה מוסתר מאחורי הקיר. למעשה, בכדי לבצע תיקון ניאגרה סמויה בחולון, יש לפרק את פתח השירות שהוא החלק שמכיל את לחצני ההדחה – וכך להגיע אל הניאגרה עצמה. שירות לניאגרות סמויות צריך להינתן רק על ידי מי שהוסמך לכך, עקב השוני שלהן מהאסלות הסטנדרטיות, בהן מיכל ההדחה נראה לעין.

האם ניאגרה סמויה מתאימה לכל בית?

אין בעיה כלשהיא להתקין ניאגרה סמויה בכל בית, במידה שהחדר הייעודי לאסלה אכן יכול להכיל אותה וכן את מנגנון ההדחה, התופס מקום על אף שהוא סמוי. בכדי לעשות את ההתקנה הראשונית יש "להחביא" את מיכל ההדחה בתוך הקיר, משמע שבשלב ההתקנה כן יהיה צורך לבצע שינויים בחדר, אך לא מדובר בשבירת הקירות אלא בתוספת חיפוי של קיר גבס המסתיר את מיכל ההדחה, או לחילופין בנייה בבלוקים המחפים על קיר קיים.

לאחר שהאסלה ומיכל ההדחה שלה כבר מחוברים, המצב חוזר להיות אסתטי מאוד ואפילו בעל יתרון בכל הנוגע לניקיון שוטף, זאת כיוון שניתן לנקות בקלות את הרצפה שמתחת לאסלה, בהנחה והיא תלויה. תכלת המים מציעים תיקון ניאגרה ללא שבירת קירות, כאשר הנגישות אל מיכל ההדחה והמנגנון שבתוכו, נעשה כולו באמצעות פתח השירות הממוקם בקיר, מפורק ומוחזר למקום בסיום הפעולה.

מה עושים אם מגלים נזילה באסלה?

ניאגרה סמויה WISA
תיקון מיכל הדחה סמוי

כאשר אתם מגלים בעיה הנראית לעין כמו נזילה בניאגרה או באסלה, חשוב לקרוא למי שמציע תיקון ניאגרה סמויה בחולון בצורה מקצועית, מאנשי מקצוע שעברו הסמכה ייעודית לכך. אין טעם לנסות ולטפל בתקלה באופן עצמאי ובמיוחד כשמדובר בניאגרה סמויה, שהמנגנון שלה לא גלוי לעין ולא ניתן להגיע אליו ללא כלי עבודה מיוחדים. הזמנת שירות לניאגרה סנית או ניאגרה סמויה אחרת, תקל על חייכם ותאפשר לכם להיות רגועים, שהתקלה במיכל ההדחה תתוקן ותטופל בתוך זמן קצר.

איך מזמינים שירות ניאגרה GROHE?

חברת תכלת המים מעניקה שירות לניאגרות סמויות ממגוון סוגים, בכל חלקי הארץ. הזמנת השירות מאפשרת ללקוחות ליהנות מהשימוש בניאגרה במהירות רבה לאחר ההודעה על התקלה, זאת בזכות הזמינות הגבוהה של אנשי המקצוע של תכלת המים. חשוב להבין כי לעיתים יהיה מדובר בתיקון פשוט, אך לפעמים זהו תיקון מורכב יותר הדורש חלקי חילוף לניאגרות סמויות, אשר לא כל אינסטלטור מחזיק ברשותו. הזמינו את השירות של תכלת המים ואל תתפשרו על האיכות והמקצועיות של אנשי האינסטלציה שלכם.

כמה אתם מרוצים מהשירות?

הקליקו להצבעה

ממוצע 0 / 5. מספר קולות: 0

אין הצבעות, היו הראשונים להצביע