בכרמל או בהדר, חיפה הופכת בעצמה לעיר ללא הפסקה, ממש כמו תל אביב. אין פלא אם כך, שרבים הם הצעירים שבוחרים לגור בעיר היפהפייה הזו. במעבר דירה, בוודאי גם לכם חשוב שלכל חדר יהיה את הייחוד שלו, לרבות חדר השירותים. מיכל הדחה סמוי או מה שנקרא "אסלה תלויה", מתאים מאוד לבתים חדשים או כאלה שעוברים שיפוץ וזקוקים למראה חדשני ומודרני יותר. אם גיליתם תקלה כמו נזילה באסלה, תוכלו לקרוא מייד לחברת תכלת המים, שאנשיה הם המקצועיים ביותר שיש בביצוע תיקון ניאגרה סמויה בחיפה ובכל עיר אחרת ברחבי המדינה.

אילו תקלות יכולות לקרות לניאגרה?

שלוש הבעיות העיקריות שעלולות להתרחש בניאגרות  מכל סוג שהוא, הן נזילות, אבנית וסתימה. לעיתים התקלות קשורות זו לזו, כאשר היווצרות של אבנית והצטברות שלה, יחסמו מעבר של מים או ימנעו תזוזה של חלקי ההדחה, מה שיגרום לסתימה ואפילו לנזילה. התפקיד של אנשי המקצוע שיגיעו אליכם הביתה, הוא ראשית כל לאתר את מקור הבעיה ולהבין מה בדיוק גורם לה. תכלת המים מבצעת תיקון ניאגרה סמויה בחיפה בכל העיר וגם בערים אחרות, בצורה המקצועית ביותר ומתוך רצון לתת מענה מדויק לכל לקוח, בהתאם למאפייני הניאגרה המותקנת אצלו בבית.

מתי כדאי להזמין שירות לניאגרות סמויות?

מיכל הדחה סמוי
לחצן TECE וחלקי חילוף לניאגרות סמויות

גם אם יש לכם ידע רב בכל הנוגע לתקלות אינסטלציה וכבר ביצעתם פתיחה של סתימות עם פומפה בעבר, חשוב שתבינו כי ניאגרה סמויה הינה אתגר אחר לחלוטין שחשוב להשאיר למקצוענים בלבד. ביצוע תיקון ניאגרה סמויה בחיפה ובעיקר כשמדובר בתקלות שלא ברור מהו מקורן, חייב להיעשות בעדינות רבה. המטרה של אנשי המקצוע של תכלת המים, הוא להעניק שירות לניאגרות סמויות מבלי שיהיה צורך לשבור את הקירות. תיקון של ניאגרה סמויה ללא הריסת קירות הוא אפשרי בחלק ניכר מהמקרים, אך הגישה אל מיכל ההדחה היא דרך פתח השירות, מה שדורש פירוק עדין של לחצני ההדחה ומוטב כמובן שלא לנסות להתעסק עם חלק זה באופן עצמאי.

האם תמיד יש צורך בהזמנת חלקי אינסטלציה מיוחדים?

לא כל תקלה בניאגרה, דורשת החלפת חלקים. עם זאת, לפעמים נוצר בלאי בחלקים מסוימים ואז החלפתם תהווה את הפתרון הטוב ביותר. תכלת המים מבצעת תיקון ניאגרה סמויה בחיפה ובערים אחרות, תוך שהיא מציעה חלקי אינסטלציה מיוחדים וייעודיים בעת הצורך. ההחלפה והתיקון נעשים בבית הלקוח, מתוך רצון לעשות עבודה נקייה ואלגנטית ומבלי לפגוע במראה של האריחים.

מי יכול לטפל בבעיה ולהחליף ניאגרה אם יש צורך?

מצב שבו קיים סדק בניאגרה או  נדרש תיקון ניאגרה שבורה בקיר, ייתכן וידרוש את ההחלפה של כל המערכת. אל תמהרו להסיק מסקנות – בדרך כלל התקלה מתגלה כפשוטה הרבה יותר משחשבתם. עם זאת, בהינתן מצב שבו צריך להחליף את הניאגרה, חשוב לקרוא למומחים של תכלת המים, אשר יבצעו את ההתקנה המחודשת של הניאגרה הסמויה בצורה הכי מקצועית שיש. כאשר התקנת הניאגרה נעשית מלכתחילה בצורה נכונה המותאמת למבנה הניאגרה ולתנאי השטח, יכולות להימנע הרבה מאוד תקלות בהמשך הדרך. קריאת שירות לאינסטלטורים המומחים של תכלת המים – ואתם בדרך לפתרון מהיר ויעיל שיחזיק מעמד לאורך זמן.

כמה אתם מרוצים מהשירות?

הקליקו להצבעה

ממוצע 0 / 5. מספר קולות: 0

אין הצבעות, היו הראשונים להצביע