ירושלים היא מהערים הגדולות ביותר בישראל, לכן לא פלא שהגיוון בין מבני הבתים שבתוכה הוא כל כך גדול. אבל מגמה אחת כן ניכרת בעיצוב הפנים של הבתים החדשים הנבנים בעיר, כמו גם באלו שעוברים שיפוץ והיא – הבחירה בהתקנת ניאגרות סמויות והעדפתן על פני אסלות "סטנדרטיות". תיקון ניאגרה סמויה בירושלים בעת הצורך, גם הוא קל להזמנה כאשר ישנה חברת מקצועית כמו תכלת המים, אשר מומחית בהענקת שירות מלא וטיפול קפדני לניאגרות סמויות, בכל חלקי הארץ.

גם לניאגרות האיכותיות ביותר יש תקלות לפעמים

אין ניאגרה בעולם שלא מתקלקלת לפחות פעם אחת. ניאגרות סמויות, כאשר הן מותקנות כמו שצריך, יכולות לעבוד בצורה תקינה לאורך שנים וללא כל תקלה. המודעות לצורך בהתקנה ראשונית על ידי בעלי מקצוע מיומנים, אם כן, היא חשובה ביותר למניעת בעיות לאחר תקופה קצרה שהניאגרה נמצאת בבית. התקלות שעלולות להתרחש בניאגרה הן מגוונות: החל מנזילה במיכל ההדחה, דרך אבנית שמצטברת ומונעת את התזוזה החופשית של חלקי הניאגרה ועד לסדקים שנגרמים במיכל ההדחה או באסלה. לכל אלו יש פתרון אצל תכלת המים, המקצוענים במתן שירות של תיקון ניאגרה סמויה בירושלים ובכל הערים בישראל.

שירות ניאגרה GROHE – מי יכול לבצע?

תיקון ניאגרה oli
ניאגרה של חברת OLI

תכלת המים מעניקים שירותי תיקונים לניאגרות סמויות במהירות, לרבות ניאגרות של חברת GROHE או סנית, שהן מהמוכרות ואיכותיות ביותר מבין יצרניות הניאגרות הסמויות בעולם. חשוב להזמין אך ורק אנשי אינסטלציה מומחים לצורך ביצוע תיקונים בניאגרות מסוג זה, מכיוון שלפעמים יהיה צורך להחליף חלק כזה או אחר בניאגרה.

שימוש בחלפים שאינם מתאימים או שאינם מקוריים, עלול להזיק לתקינות של הניאגרה. האנשים של תכלת המים אינם מתפשרים על פתרונות זמניים, אלא מתעקשים לתת ללקוח חלקי אינסטלציה מיוחדים כאשר יש צורך בכך, ולאפשר קבלת פתרון מיידי לתקלה אשר יוודא את תקינות האסלה והניאגרה שאיתה – לתקופה ארוכה מאוד.

איך אפשר לתת שירות לניאגרה סנית בלי לשבור את הקיר

תיקון ניאגרה סמויה בירושלים מסוג סנית או של יצרניות אחרות, מתאפשר ללא הצורך בהריסת הקיר בחלק גדול מאוד של המקרים. בכדי לבצע את התיקון הנדרש, יפורק החלק של לחצני ההדחה מהקיר ולמעשה זה מה שיחשוף את מיכל ההדחה. אינסטלטור מיומן יוכל לגשת באופן כזה אל המיכל ולעבוד בכדי לתקן את הבעיה הקיימת. כדאי לשים את הדגש על כך שלעיתים כן יהיה צורך בשבירת הקיר, אך פתרון זה מיועד רק לבעיות מורכבות שדורשות את החלפת המערכת וזהו בוודאי לא הפתרון הראשון שצריך להיות מוצע לכם כלקוחות.

תנו למקצוענים לטפל בבעיות האינסטלציה שלכם

אם אתם מתגוררים בירושלים ומתמודדים עם בעיות בניאגרה, בין אן זו נזילה או סתימה, כדאי שלא להתלבט אלא לקרוא למומחים לניאגרות סמויות שהם אנשי המקצוע של חברת תכלת המים. אין צורך להמתין ולנסות לתקן את התקלה לבד: תיקון עצמאי איננו מומלץ ובמיוחד כאשר יש לכם אפשרות לקבל מקצוענים אצלכם בבית, במהירות המרבית. בתכלת המים עומדים על כך שהלקוח יקבל פתרון מיידי לתקלה, שיאפשר פעילות תקינה של האסלה והניאגרה לאורך זמן, פתרון שיחזיק מעמד וימנע היווצרות של תקלות נוספות.

כמה אתם מרוצים מהשירות?

הקליקו להצבעה

ממוצע 0 / 5. מספר קולות: 0

אין הצבעות, היו הראשונים להצביע