מה עושים אם מגלים פתאום שהאסלה דולפת? אנשים רבים מתמודדים עם הבעיה הלא נעימה הזו, גם בעיר כפר סבא. התקנת ניאגרה סמויה בצורה מקצועית וקפדנית, יכולה להוריד מכם הרבה מאוד דאגות בכל הקשור לתקינות השירותים: כאשר ניאגרה סמויה מותקנת כראוי, היא אמורה לשמש אתכם לשנים ארוכות ללא בעיות. אבל אם בכל זאת התגלתה תקלה, תיקון ניאגרה סמויה בכפר סבא הוא פשוט להזמנה, על ידי קריאה למקצוענים של תכלת המים שיבואו לסייע לכם בהקדם האפשרי.

למה ניאגרה סמויה היא הבחירה של רוב מעצבי הפנים?

מדובר בפתרון אסתטי במיוחד: כאשר מיכל ההדחה מסתתר מאחורי הקיר ואינו נראה לעין, האסלה למעשה די נטמעת בחלל ומכאן שההמלצה של מרבית מעצבי הפנים היא להתקין ניאגרות סמויות ואסלות תלויות בבתים חדשים, או בבתים שעוברים שיפוץ. אין ספק שבהיבט של הניקיון, לניאגרות סמויות יש יתרון גדול – פשוט מאוד לנקות אותן כיוון שמדובר במעבר של סמרטוט על פתח השירות משמע אזור הלחצנים – וכן ניקיון קל של הרצפה מתחת לאסלה.

מהן התקלות שדורשות תיקון ניאגרות סמויות?

כמו כל חלק בבית, גם לניאגרות ישנן תקלות שמתרחשות בהן לעיתים. כמובן שכאשר ההתקנה של הניאגרה הסמויה היא איכותית מלכתחילה, הרבה מאוד תקלות נמנעות ובכל זאת – בלאי כן קיים עם השנים וחשוב להזמין תיקון ניאגרה סמויה בכפר סבא, רק מחברת מומחית כמו תכלת המים. תקלות בניאגרות מסוג זה יכולות לנוע בין נזילה מהאסלה, דרך סדקים ועד לחוסר תקינות מוחלט של המנגנון. חשוב להבין כי טיפול בבעיות באופן עצמאי איננו מומלץ כלל, במיוחד כשישנו צורך ברכישת חלקי חילוף לניאגרות סמויות שלא תמיד תואמים לאלו המוכרי של האסלות הרגילות. רצוי לקרוא לבעל מקצוע שיודע בדיוק מה הוא עושה, יכול לגשת אל מיכל ההדחה באמצעות פתח השירות ולבצע תיקון ניאגרה סמויה ללא הריסת קירות.

האם ניתן לבצע תיקון ניאגרה ללא שבירת קירות?

תיקון ניאגרה סמויה HARSA

כאמור, בהחלט ניתן להגיע אל הניאגרה ואל המנגנון שמפעיל אותה, על אף שהוא מתחבא מאחורי הקיר. לחצני ההדחה המפורקים מאפשרים גישה אל מיכל ההדחה, כך שהאינסטלטור יכול לטפל בו ולתקן אותו לפי הצורך. נכון שהעבודה כאן עלולה להתארך בהשוואה לתיקון בניאגרה רגילה, אך זאת מפני שיש צורך בפעולות עדינות שלא יזיקו לאריחי הקרמיקה בחדר השירותים או לכל חלק אחר מהאסלה.

שירות ניאגרות סמויות – איך מזמינים אנשי מקצוע מיומנים?

במידה וישנה תקלה שמציקה לכם מזה זמן ובעיקר כשזוהי נזילה או רטיבות, חשוב להבין בדיוק מהו המקור של הבעיה וגם מה היקפו של הנזק שנגרם, עד שגיליתם אותו. תכלת המים מעניקה שירותי תיקון ניאגרה סמויה בכפר סבא ובכל חלקי הארץ, עבור אנשים שיש להם מיכלי הדחה סמויים וזקוקים לטיפול מקצועי בתקלה. חשוב שלא לדחות את הזמנת השירות, אלא להתקשר לתכלת המים בהקדם האפשרי, סמוך ככל הניתן לגילוי התקלה, בכדי למנוע את המשך הרטיבות וגרימת נזק נוסף. אנשי המקצוע של חברת תכלת המים יגיעו עד אליכם עם חלקי אינסטלציה מיוחדים המתאימים לתיקון של ניאגרות סמויות, זאת על מנת להשיב את האסלה שלכם למצב תקין במהירות ולאפשר לחייכם לחזור אל המסלול כמה שיותר מהר.

 

 

כמה אתם מרוצים מהשירות?

הקליקו להצבעה

ממוצע 0 / 5. מספר קולות: 0

אין הצבעות, היו הראשונים להצביע