השכונה החדשה בראש העין משכה אליה אלפי משפחות של בני עשרים ושלושים פלוס, מה שהפך את ממוצע הגילאים בעיר לצעיר הרבה יותר. כמו התושבים, גם הבתים קיבלו מראה חדש ואין ספק כי ניאגרות סמויות הפכו ללהיט של ממש גם בעיר הזו, כמו גם במקומות אחרים שבהם מתגוררים צעירים.

אבל לפעמים אין מה לעשות וגם בכלי הסניטרי הזה ישנן תקלות כמו נזילה או סדק, לכן חשוב להזמין תיקון ניאגרה סמויה בראש העין שייתן מענה מהיר ומדויק. תכלת המים נותנת שירות מקצועי ואמין בראש העין ובשאר חלקי הארץ, עבור אנשים שבביתם הותקן מיכל הדחה סמוי.

קניתם דירת קבלן? למה כדאי לשדרג את הניאגרה

מיכל הדחה סמוי
לחצן TECE וחלקי חילוף לניאגרות סמויות

בראש העין ניתן לרכוש דירות קבלן המגיעות בדרך כלל עם חדר אמבטיה פשוט למדי, בתוכו ישנה אסלה רגילה המחוברת לרצפה וניאגרה סטנדרטית מעליה.

אם כבר עברתם לעיר מתחדשת וצעירה ולשכונה חדשה, כדאי לשדרג גם את המראה הפנימי של הבית. חלק מזה, ניתן לבצע בתוך חדר האמבטיה עצמו ולהתקין ניאגרה סמויה. קל להתקין את ניאגרה מהסוג הזה, אם יודעים בדיוק מה רוצים. ההמלצה היא להוסיף חיפוי של קיר לבנים לפני הניאגרה, מה שאמנם יקטין במעט את החדר, אולם ימנע את הצורך לשבור קיר לצורך ההתקנה.

מהי ניאגרה סמויה ומהם היתרונות שלה?

ניאגרה סמויה למעשה מסתתרת מאחורי קיר, כאשר החלק היחידי שנראה לעין הוא לחצני ההדחה. המוצר הזה מוכר כבר מלפני שנים במוסדות ציבוריים רבים, אך לבתים הפרטיים הוא נכנס והפך לפופולרי מאוד רק בשנים האחרונות ממש. היתרון הגדול הוא, כמובן, המראה הפשוט אך המודרני, הן של הקיר שנראה "חלק" והן של האסלה עצמה, שנראית כאילו היא תלויה באוויר.

ישנו גם יתרון בנוגע לתיקון הניאגרה, מה שרבים אינם יודעים, שהוא הרבה יותר פשוט מהמיתוס שנבנה סביבו. תכלת המים יכולה לבצע תיקון ניאגרה סמויה ללא שבירת קירות, כאשר הגישה אל  מיכל ההדחה נעשה דרך פתיחת כפתורי ההדחה, אשר מחוברים לקיר. בצורה כזו ניתן להגיע למיכל ההדחה ולתקן כל חלק בו ובכך להימנע מפגיעה בקיר.

מה עושים במקרה ודרוש תיקון סדק בניאגרה?

כאשר קיימת תקלה רצינית בניאגרה ומגלים שיש צורך בהחלפת כלל המערכת, ייתכן שיהיה צורך להחליף את הניאגרה. חשוב מאוד שלא להיבהל – שבירת הקיר תידרש רק כמוצא אחרון.

המומחים של תכלת המים מסוגלים לבצע תיקון ניאגרה סמויה בראש העין בלי לשבור את הקיר, בחלק גדול של המקרים. כדאי לקרוא במהירות האפשרית לאנשי המקצוע ולתת להם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, באשר לצורת הטיפול הרלוונטית לתקלה שעמה אתם מתמודדים בבית.

מי מעניק שירותי תיקונים לניאגרות סמויות?

רק אנשים מתחום האינסטלציה, אשר הוסמכו באופן ספציפי לטיפול בתקלות בניאגרה, יכולים להציע שירות יניאגרה GROHE כמו גם ביצוע תיקונים בכל סוג אחר של ניאגרה סמויה.

אין ספק כי כאשר אתם מתמודדים עם נזילה באסלה, סתימה או מים שאינם יורדים באסלה, כדאי לקרוא לאינסטלטור בהקדם האפשרי. בכדי לקבל מענה מהיר ויעיל לבעיה, קראו לשירות האדיב של תכלת המים ותיהנו מפתרונות מהירים ואפקטיביים לכל התקלות האפשריות בניאגרות סמויות.

 

כמה אתם מרוצים מהשירות?

הקליקו להצבעה

ממוצע 0 / 5. מספר קולות: 0

אין הצבעות, היו הראשונים להצביע