עוברים דירה או משפצים? לא משנה מהי הסיבה שהביאה אתכם לגור ברמת גן, חשוב שתדעו שאתם יכולים להעניק לעצמכם חדר אמבטיה משודרג ובבואכם להיכנס לבית החדש – ליהנות מעיצוב נאה של הפריט הכי חשוב בבית.

ניאגרות סמויות נמצאות מאחורי הקיר בשירותים, כך שהן מעניקות לחדר מראה חדשני של אסלה "תלויה". במידה ומגלים נזילה באסלה, חשוב לקרוא אך ורק לחברה שיכולה לטפל בבעיה במקצועיות. תיקון ניאגרה סמויה ברמת גן כדאי להזמין רק מחברת תכלת המים, המומחית בתיקון של ניאגרות מהסוג הזה.

האם מומלץ להתקין ניאגרות סמויות בבתים ישנים?

לא תמיד צריך לחכות למעבר דירה, בכדי להגשים חלום וותיק של שיפוץ. כאשר התקציב דוחק ועליכם לבחור איזה חדר בבית יהיה זה ש"יקבל" את השיפוץ, מפתיע לגלות כמה אנשים בוחרים לשדרג דווקא את חדר האמבטיה, שהוא חדר שבדרך כלל רק בני הבית משתמשים בו.

שיפוץ של חדר האמבטיה מוטב שיכלול חידוש משמעותי של הכלים הסניטריים, לרבות החלפת האסלה לאסלה תלויה עם ניאגרה סמויה, המקנה מראה חדשני ויפה. באותה נשימה, כדאי להכיר גם את התקלות האפשריות בניאגרה הזו ולדעת כיצד ניתן להזמין שירות של תיקון ניאגרה סמויה ברמת גן, זאת כדי שבמקרה הצורך – תוכלו לקרוא למתקנים ולהשיב את האסלה לתקינותה בתוך זמן קצר.

מי מעניק שירות לניאגרה סנית?

תיקון ניאגרה סמויה גרואה | GROHE

אם רכשתם ניאגרה מהחברה הידועה סנית או של GROHE חשוב שהחברה שבה תבחרו לצורך תיקון תקלות אפשריות, תעסיק מומחים שהוסמכו במיוחד לתיקון של הניאגרות הללו.

הרעיון הוא מלכתחילה, כבר בשלב ההחלטה להתקין ניאגרה סמויה לרגל השיפוץ, לבחור בחברה שמקפידה על התקנה ללא פשרות ובכך למנוע הרבה מאוד תקלות אפשריות. היה והתגלתה תקלה בניאגרה לאחר שיפוץ – אל תתייאשו. טלפון אחד מהיר לחברת תכלת המים והמומחים בתיקון של ניאגרות סמויות כבר בדרך אליכם.

איך ניתן לבצע תיקון ללא הריסת קירות?

בעת ההתקנה הראשונית של הניאגרה הסמויה, נחצב פתח בקיר שנקרא גם פתח שירות והוא ה"מפתח" לכל טיפול עתידי בניאגרה שהותקנה. את ה"חור" הזה, מסתירים הלחצנים של הדחת המים, שמחוברים לקיר ואותם גם מסירים בכדי לקבל גישה אל מיכל ההדחה בעת הצורך.

האופציה הזו של הטיפול במיכל ההדחה הסמוי, דורשת יכולת תמרון מיוחדת מאנשי המקצוע שמגיעים בכדי לתקן את הניאגרה, אך במרבית הפעמים הגישה הזו כן מספיקה כדי לתקן את התקלה. באופן כזה, לא צריך לשבור שום קיר וניתן לבצע תיקון ניאגרה סמויה ברמת גן בלי לפגוע אפילו באריחים של הקרמיקה.

תיקון ניאגרות סמויות היא מלאכה למקצוענים

אפילו אם ביצעתם פה ושם תיקונים בבית ויש לכם בקיאות רבה בכל הקשור לאינסטלציה, חשוב שתבינו כי טיפול בניאגרה סמויה הוא עסק של מקצוענים בלבד. מסיבה זו, גם לתקלות שנראות יחסית פשוטות לתיקון, כדאי לקרוא לנותן שירות מקצועי.

תכלת המים מעניקה שירותי תיקון ניאגרה סמויה ברמת גן ובכל חלקי הארץ, על ידי אנשי אינסטלציה שעברו הכשרה מיוחדת לתיקונים של ניאגרות מסוג זה.

במקרה של תקלה אל תהססו – הזמינו בהקדם האפשרי את המומחים של תכלת המים, אשר יגיעו בהקדם האפשרי אליכם הביתה ויטפלו בצורה יסודית ומהירה בכל תקלה בניאגרה הסמויה בביתכם.

כמה אתם מרוצים מהשירות?

הקליקו להצבעה

ממוצע 0 / 5. מספר קולות: 0

אין הצבעות, היו הראשונים להצביע