תיקון ניאגרה סמויה בתל אביב

בעיר ללא הפסקה מתגוררים אלפי צעירים ששוכרים בה דירות, מכאן שתחלופת הדיירים בחלק ניכר מן הבתים בתל אביב היא תדירה מאוד. לעיתים, מעדיפים בעלי הבית לחדש אותו ולבצע בו שיפוצים, לרבות חידוש הכלים הסניטריים, לאחר שנים שבהם הדיירים התחלפו שוב ושוב. התקנת ניאגרה סמויה יכולה להתאים מאוד עבור דירות כאלה, במיוחד מכיוון שקל מאוד לנקות מסביבה והחלק הגלוי קטן ואינו תופס מקום רב בחדר השירותים. כאשר מתגלה תקלה כמו נזילה באסלה, ניתן להזמין שירות עד הבית של תיקון ניאגרה סמויה בתל אביב, מחברת תכלת המים אשר מעסיקה מקצוענים אמיתיים המנוסים מאוד בטיפול בסוג זה של ניאגרות.

היתרון של ניאגרות סמויות בדירות חדשות

אם אתם בעלי בית בתל אביב ומעוניינים להעניק מראה אטרקטיבי לדירה שאותה אתם עומדים להשכיר, התקנה של ניאגרה סמויה יכולה להיות אחד מהדברים שתשקיעו בהם. אין ספק כי דיירים שמחפשים דירה בתל אביב, יתרשמו מחדר אמבטיה שבו נמצאת ניאגרה כזאת, שאינה נראית לעין. יתרה מכך – קשה להזיק לניאגרה המסתתרת מאחורי קיר, כיוון שהיא אינה נגישה.

אך דווקא תכונה זו, מתברר, הופכת לחשש גדול בעיני הרבה אנשים שנמנעים מהתקנה של ניאגרה סמויה בביתם. חשוב להבין – אין כל סיבה לשבור קירות בכדי לתקן ניאגרה דולפת או לטפל בבעיות אחרות. תיקון מיכל הדחה סמוי יכול להיעשות כל כולו, ברוב המקרים, על ידי גישה דרך פתח השירות בקיר, הנוצר כאשר מפרקים את לחצני ההדחה ממנו. תיקון ניאגרה סמויה בתל אביב אם כן איננו מסובך כפי שייתכן שחשבתם שיהיה, לכן במידה ותתרחש תקלה – תהיו בטוחים שהיא יכולה להיות מטופלת בקלות ובמהירות.

האם נזילה באסלה היא תקלה נפוצה?

נזילה בניאגרה ובאסלה הן מהתקלות הנפוצות ביותר במערכות הסניטריות הללו. בניגוד למערכת של ניאגרה סטנדרטית, עם זאת, הניאגרה הסמויה דורשת טיפול ייעודי לרבות חלקי אינסטלציה מיוחדים. כאשר התקלה נגרמת בשל הצטברות של אבנית, המונעת את התנועתיות של חלקי הניאגרה ומכאן שאינה מאפשרת את הדחת המים, יהיה צורך להחליף חלקים מסוימים במיכל ההדחה. חלקי אינסטלציה לבנה או כל דרישה אחרת של חלפים ספציפיים, הם המומחיות של אנשי המקצוע של תכלת המים, המציעה שירות לניאגרת סנית ולניאגרות סמויות אחרות של כל היצרניות האיכותיות ביותר בשוק.

מה עושים אם צריך תיקון סדק בניאגרה?

במידה וישנו שבר או סדק בניאגרה ואין ברירה אלא להחליפה, ייתכן שכן יהיה צורך בחציבה מסוימת בקיר. עם זאת כדאי להבהיר כי תכלת המים דוגלת בביצוע תיקון ניאגרה סמויה ללא הריסת קירות ומכאן שכאשר כן יהיה צורך בכך, מדובר ככל הנראה בתקלה מורכבת ביותר ובפתרון היחידי האפשרי.

כדי למנוע עוגמת נפש, רצוי להתקין את הניאגרה כבר מההתחלה כחלק נפרד מהקיר ולא לחצוב אותו, אלא להציב לפניה קיר חדש נוסף – מוטב, אגב, מלבנים ולא מגבס – בכדי ש"יחביא" אותה. במקרה הצורך, ניתן יהיה לשבור אותו כדי להגיע אליה ולהחליפה, במקום במקרים אחרים שבהם אין קיר חיפוי ואז צריך לפגוע בקירות המקוריים של הבית. הזמנת השירות האדיב והמקצועי של תכלת המים, רלוונטי הן בתל אביב והן בערים בצפון ובדרום, כאשר המטרה היא להגיע ללקוח במהירות האפשרית ולהשיב את האסלה למצב תקין בתוך זמן קצר.

כמה אתם מרוצים מהשירות?

הקליקו להצבעה

ממוצע 0 / 5. מספר קולות: 0

אין הצבעות, היו הראשונים להצביע