תיקון ניאגרות סמויות על ידי מומחי החברה המובילה בארץ- תכלת המים

 

ניאגרות סמויות הן הדור החדש והמוביל מבחינת הטכנולוגיה והאיכות בעולם הכלים הסניטריים, האסלות ומיכלי ההדחה. האסלות מהדור הישן, שהיו מורכבות ממיכל הדחה ואסלה נפרדים, יצאו בהדרגה מנוף עולם הבניה, והוחלפו בהמשך אסלות "מונובלוק" (שעדיין נמכרות בשוק), אך בשנים האחרונות משתלטות הניאגרות הסמויות על שוק הכלים הסניטריים ואביזרי האינסטלציה. חשוב מאוד לרכוש אסלות עם ניאגרה סמויה רק בחברה גדולה, וותיקה ואמינה, תיקון ניאגרות סמויות צריך להתבצע רק על ידי בעלי מקצוע מומחים בעלי הסמכה מחברת היצרן לתיקון הניאגרה והמנגנון הספציפי שהתקלקל.

מה היתרונות של נאגרות סמויות?

הניאגרה הסמויה יושבת בתוך הקיר מאחורי האסלה, כך שהיא אינה נראית כלל לעין, חוץ מלחצן ההדחה הנמצא על הקיר. האסלה עצמה מחוברת לקיר בחלקה האחורי בלבד ו"מרחפת" מעל הרצפה. מעבר לעיצוב החדיש והיוקרתי של חדר השירותים, צורת הרכבה זו גם מקילה מאוד על ניקיון החדר.
מנגנוני ההדחה החדישים של הניאגרות הסמויות פותחו לאחר מחקר מדעי ארוך שנים, הן מורכבות ממיטב החומרים, חזקות ועמידות ביותר. הדחת המים בניאגרות הסמויות מתבצעת בשקט ובמהירות יחסית לניאגרות הישנות.
חשוב לציין כי ההפרש במחיר בין הניאגרות הסמויות לניאגרות מהדור הישן אינו גדול בדרך כלל (תלוי כמובן בדגמים), ותמורת השקעה כספית לא גדולה תקבלו שדרוג עיצובי טכנולוגי לשנים רבות.

איך מזהים תקלה בניאגרות סמויות?

כמו בכל מערכת בה זורמים מים, גם בניאגרות סמויות יכולות להיווצר אחרי מספר שנים תקלות הנובעות מהצטברות אבנית בצנרת ובמנגנון, התייבשות גומיות או תקלה במצוף. ניתן לזהות את התקלה כאשר זרם המים נחלש או כאשר נבחין בכתמי רטיבות בקירות או ברצפת חדר השירותים.

תיקון ניאגרות סמויות על ידי בעלי מקצוע מוסמכים

 

אל תתפתו לפנות לבעלי מקצוע זולים או לאינסטלאטורים שאינם מוסמכים על ידי חברות היצרן לבצע תיקונים. חשוב לציין כי את מרבית התקלות ניתן לתקן מפתח הלחצן בקיר, ואין צורך לשבור קירות וקרמיקה, אך התיקון חייב להיעשות על ידי חברה גדולה המעסיקה בעלי מקצוע מומחים לתחום ובעלי הרשאה והסמכה, המשתמשים רק בחלפים מקוריים. במקרה של תקלה או בעיה, פנו ישירות לחברת תכלת המים, טלפון 03-6033769, חברה המתמחה בתחום שתיתן לכם שרות של תיקון ניאגרות סמויות, ייעוץ מקצועי ואחריות שיבטיחו לכם שקט לשנים רבות.

עוד מאמרים

תיקון ניאגרות במרכז
תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרות סמויות במרכז

תיקון ניאגרות סמויות במרכז הארץ- כל השירותים במקום אחד אחד הטרנדים העכשוויים בעולם העיצוב הביתי הוא התקנת ניאגרות סמויות בחדרי השירותים וחדרי האמבטיה. לשיטה שהגיעה לפני מספר שנים לארץ יתרונות

קרא עוד »
תיקון ניאגרה oli
תיקון ניאגרות סמויות

ניאגרה סמויה oli

מחפשים שירות עבור ניאגרה oli? זקוקים לחלקי חילוף לניאגרה oli? הגעתם למקום הנכון. מבין עשרות הדגמים של ניאגרות סמויות ומיכלי הדחה סמויים הקיימים היום בשוק, ניאגרה מסוג Oli היא אחת

קרא עוד »