תיקון ניאגרה סמויה MEPA

תיקון ניאגרה סמויה MEPA

תוכלו לדחות את התיקון בהמון תקלות וכשלים בבית. עם זאת, כשאתם מגלים שהניאגרה שלכם מאותתת לכם תקלה, לא באמת תוכלו להרשות לעצמכם לדחות את תיקונה. אנחנו, בחברת "תכלת המים", מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל תקלה שצפה בניאגרה הסמויה שלכם של חברת מאפה. אנו מתקנים בצורה מלאה, יסודית ומקצועית את הניאגרות של מאפה, תוך שימוש בחלקים חדשים במקרים הנדרשים.

מאחר ואנו יודעים כי לבטח אתם חוששים מאופי התיקון, נציין בפניכם באופן חד משמעי: עם תיקון ניאגרה סמויה MEPA דרכנו, לא מתבצע הרס של הניאגרה, לחצני ההדחה או החיפוי היוקרתי. אנו נצמדים לשיטות תיקון מתקדמות, את חלקן פיתחנו בעצמנו. כשהניאגרה שלכם תקולה, יש לכם אל מי לפנות!

"המים יורדים בלי הפסקה! אנחנו משתגעים!"

מדובר על אחת התקלות השכיחות בניאגרות סמויות, גם של חברת מאפה. אז לפני שאתם משתגעים ומרימים ידיים, למה שלא תפנו אלינו? לשמחתכם, מדובר על תקלה נפוצה שאנחנו מתקנים על בסיס יומי. המשמעות היא שאנחנו מנוסים היטב באבחון התקלה וגם בפתרונה. הסיבה שהמים יורדים ללא הפסקה, גם במקרה בו לא לחצתם כלל על לחצן ההדחה, היא שחיקה טבעית של הגומיות. ישנם חלקים שסובלים מבלאי טבעי, וכל מה שצריך לעשות הוא להחליף אותם. 

אנו מגיעים אליכם עם כל החלקים הרלוונטים, זאת על מנת שנוכל לבצע את התיקון בזמן אמת, ולא לדחות אותו לביקור אחר. תיקון ניאגרה סמויה מאפה מתבצע תוך כמה דקות. 

לא ביצענו תיקון ניאגרה סמויה מאפה? אתם לא משלמים!

אנחנו יודעים שהשירות שאנחנו מעניקים לא משקף את הענף שלנו. עם זאת, חשוב לנו להיצמד לסטנדרט השירות הטוב ביותר! גם אנחנו ניצבים לא אחת בסטטוס של לקוחות, ויודעים כמה חשוב לקבל שירות טוב, הוגן ואדיב. לכן, במידה ולא נצליח לתקן את הבעיה בניאגרה, לא נגבה תשלום. מחיר של תיקון ניאגרה סמויה מאפה דרכנו, מבוסס על הצלחה בלבד. לא הצלחנו לתקן? הכסף נשאר בכיס שלכם!

שנה שלמה של אחריות על התיקון שביצענו

מעבר לכך, אנו שמחים להישאר אתכם בקשר, ולהעניק לכם מאיתנו תעודת אחריות של 12 חודשים. אנו מתעקשים על אחריות מלאה בכתב, ולא על הבטחה בסגנון "אם תהיה בעיה, דברו איתנו". חשוב לנו שגם לכם יהיה מסמך שיעניק לכם ראש שקט, כך שבמידה והתקלה חוזרת – יש לכם אל מי לפנות. כשאתם מבצעים תיקון ניאגרה סמויה MEPA איתנו, אתם זוכים לשירות הטוב ביותר! 

"לא יורדים מספיק מים עם לחיצה על לחצן ההדחה. מה עושים?"

מדובר על תקלה שכיחה נוספת שאנו מתקנים על בסיס יומי. במקרה שכזה, חשוב שתדעו כי מדובר על תקלה שניתן לתקן במהירות. הסיבה במקרה הזה היא לא שחיקה של גומיות, אלא הצטברות מאסיבית של אבנית. לעתים אנו נשאלים בטלפון אם כדאי לנקות עצמאית את החלקים מהאבנית, ואנו משיבים בשלילה. הסיבה היא שעל מנת לנקות אותם, תצטרכו לפתוח את הניאגרה. מספיקה תזוזה של אחד החלקים כדי לגרום לשיבושים ותקלות נוספות. לכן, הימנעו מתיקון עצמאי, ותנו לנו לבצע אותו בעבורכם! 

תיקון ניאגרה סמויה MEPA דרך "תכלת המים" – מקצועיות ושירות ללא פשרות! אנו זמינים לכל שאלה והתייעצות!

כמה אתם מרוצים מהשירות?

הקליקו להצבעה

ממוצע 0 / 5. מספר קולות: 0

אין הצבעות, היו הראשונים להצביע