תיקון ניאגרה סמויה GEBERIT

אתם עוד יכולים להיזכר בקלות בימים בהם כל מה שציפיתם מהניאגרה שלכם, הוא לתפקד. וכיום? גם אתם, כמו עוד רבים, רוצים להוסיף טאץ' עיצובי ומרשים לחדר השירותים. ישנם בתים בהם ישנו יותר מחדר שירותים אחד (שירותי אורחים וכאלו הנמצאים ביחידות הורים). התקנת הניאגרה הסמויה מעניקה את הפתרון האיכותי, האסתטי והחסכוני ביותר. ומה קורה בעת שצריך לתקן אותן? מדובר על תיקון שונה, המצריך היערכות מתאימה, אנשי מקצוע מיומנים וטכניקת תיקון ספציפית בכדי להבטיח שהניאגרה והאריחים שבחיפוי הקיר לא יפגעו. במקרה בו ישנה תקלה בניאגרה שלכם – מכל סוג, תוכלו לפנות אלינו לביצוע תיקון ניאגרה סמויה GEBERIT!

"הבנתי שעל מנת לתקן את הניאגרה צריך לשבור את הקיר"

תיקון ניאגרה סמויה GEBERIT
תיקון ניאגרה סמויה GEBERIT

התקנת הניאגרה בבית מצריכה מכם להשקיע לא מעט כסף. אמנם אין פערים גדולים כל כך בין סוגי הניאגרות, אך אין כל סיבה שתיקון של הניאגרה יכניס אתכם למעגל הוצאות שלא צפיתם. אין טעם בלתקן דבר אחד ולהרוס דבר אחר, בטח לא כשזה איתנו! אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למניפת הלקוחות המרוצים שלנו, עם תיקון ניאגרה סמויה ללא שבירת הקיר, האריחים או הניאגרה!

כשהדחת המים כבר לא כל כך שקטה…

תיקון ניאגרה סמויה GEBERIT נדרש כשאתם מבינים שהניאגרה לא מתפקדת כפי שמצופה ממנה. יכולות לצוף שלל תקלות שונות, כאשר אחת התקלות המטרידות ביותר קשורה למנגנון הדחת המים. לחיצה על לחצן ההדחה מניעה לפעולה קצרה, אך לעתים הפעולה הופכת ממושכת בעת שהמים ממשיכים לזרום מבלי שיש לכם יכולת לעצור אותם. אחת התכונות הבולטות של הניאגרה הסמויה היא האפשרות שלכם ליהנות מהדחת מים שקטה וחסכונית.

במידה והמים ממשיכים לזרום מבלי שיש לכם יכולת שליטה עליהם, קראו לנו! תיקון ניאגרה סמויה מסוג זה כולל גם תיקון ספציפי לבעיה שכיחה זו. התיקון מתבצע מיידית לאחר אבחון התקלה, ותוך מספר דקות תוכלו ליהנות מניאגרה מתפקדת. 

"אני אתקן את הניאגרה לבד, מה כבר יכול להיות?"

תיקון ניאגרה סמויה של GEBERIT חייב להתבצע רק על ידי חברה מקצועית! מדובר על ניאגרה מורכבת יותר, פשוט מאחר והיא אינה חשופה או גלויה אליכם. המשמעות היא שצריך לפרק מספר מרכיבים בניאגרה על מנת שאכן יהיה ניתן לתקן אותה. כך, הדרך אל הניאגרה עצמה עוברת בכמה תחנות שונות, כאשר כל תחנה שכזו בעלת פוטנציאל לגרום לנזקים נוספים בניאגרה. 

אנו ממליצים בחום שלא להפעיל על הניאגרה כוח, ולא לנסות לתקן אותה לבד. הפזיזות הזו יכולה לייצר נזקים נוספים, עד לכדי מצב בו לא תהיה ברירה אלא להרכיב ניאגרה חדשה. בכל תקלה ולטובת כל תיקון ניאגרה סמויה GEBERIT , דברו איתנו!

"יש לי אבנית בניאגרה, מה זה אומר?"

זוהי עוד תופעה שכיחה שרבים מלינים עליה. כידוע, אבנית לא רצויה באף מקום – לא בקומקום שלכם, לא בדוד שלכם ובטח שלא בניאגרה שלכם. האבנית משבשת את תפקודה התקין של הניאגרה, וכתוצאה מכך אתם סובלים מניאגרה שאינה מתפקדת. זוהי אחת הסיבות לכך שמנגנון ההדחה לא יכול להשלים "סיבוב" אחד שלם של הדחת מים, וכך המון פעמים הפעולה ממשיכה עוד ועוד וכך אתם שומעים את המים זורמים.

גם במקרה זה, דברו איתנו לטובת תיקון ניאגרה סמויה!

כמה אתם מרוצים מהשירות?

הקליקו להצבעה

ממוצע 0 / 5. מספר קולות: 0

אין הצבעות, היו הראשונים להצביע