תיקון ניאגרה סמויה WISA

ניאגרה סמויה WISA
תיקון ניאגרה סמויה WISA

גם אתם, כמו רבים אחרים, החלטתם להתקדם מניאגרה סטנדרטית אל ניאגרה סמויה. לקוחות רבים מעידים על שביעות רצון גבוהה מאד, ועל היכולת להפוך את חדר השירותים המאד פונקציונאלי, לחדר המעוצב באלגנטיות וברוך. ואכן, הניאגרה הסטנדרטית יצרה נראות מעט מגושמת ומאד מיושנת, בעוד הניאגרה הסמויה מסווה את כל מנגנון ההפעלה בתוך הקיר הצמוד. 

 

אז נכון שהדבר האחרון שתרצו להתמודד איתו הוא עם תקלות בניאגרה הסמויה שלכם, אך למעשה – לא אתם אלו שצריכים להתמודד איתן. שירות תיקונים של תיקון ניאגרה סמויה WISA יכול להגיע עד אליכם – לפתרון כל תקלה. חשוב לדעת: בעוד ישנם אלו שיתחייבו בפניכם לתיקון אך בתנאי לשבירת הקיר, גם ישנם אנשי מקצוע שמתחייבים על תיקון שאינו דורש בהרס ושבירת הקיר שלכם.

 

לחצן ההפעלה נתקע? יש מה לעשות!

התקלה השכיחה ביותר היא תקלה בלחצן ההפעלה. הלחצן, שמעביר את הפקודה להעביר את המים, יכול להתקע. הסיבה לכך יכולה להיות הצטברות של אבנית, הצטברות של לכלוך המשבשת את הפעילות התקינה, וגם לחצן שנעשה בו שימוש רב שהגיע למצב של בלאי או שחיקה. בעת שהלחצן נתקע, המים ממשיכים לזרום לכיוון האסלה, מה שיכול לנפח לכם בקלות את חשבון המים. טכנאי שמציע תיקון של ניאגרה סמויה WISA, יוכל לתקן בעבורכם את לחצן ההפעלה.

 

תיקון ניאגרה סמויה WISA לבד – כדאי או לא?

מאחר ומדובר על אחד החדרים השימושיים ביותר בבית, מרבית האנשים מנסים תחילה לתקן את התקלה בניאגרה לבדם. אותם אנשים כבר ניסו (והצליחו) בעבר לתקן את הניאגרה – אך הייתה זו הניאגרה הסטנדרטית. חשוב להבין כי למרות שמנגנון הפעולה של הניאגרות זהה, תיקון הניאגרה הסמויה מורכב יותר, כך שלא כדאי להתנסות בתיקון עצמאי.

 

שימו לב כי לעתים הניסיון לתקן את הניאגרה הסמויה, רק יוצר נזקים גדולים יותר. כך, אתם עתידים להכניס את עצמכם למעגל הוצאות נוסף. חיסכו מעצמכם את עוגמת הנפש ובזבוז הזמן! יש טכנאי מקצועי לביצוע תיקון ניאגרה סמויה WISA!

 

במקרה של תקלה – מזיהוי אבנית, דרך נזילה ועד תקלות בלחצן ההפעלה, מומלץ להתקשר לטכנאי ולספר לו על התקלה. לעתים, הדרכה טלפונית קצרה תוכל לסייע לכם בפתרון הבעיה. עם זאת, ישנם מקרים בהם ביקור של טכנאי יהיה בלתי נמנע. מה כולל השירות של הטכנאי אצלכם?

  • זיהוי הבעיה במהירות ומקצועיות
  • מתן פתרון איכותי במקום
  • התחייבות על תיקון ללא שבר בקיר
  • תשלום יתבצע רק במקרה בו התקלה נפתרה
  • אחריות בכתב על התיקון לשנה!

 

אחריות על תיקון הניאגרה – מדוע היא חשובה?

ראשית, אתם משלמים כסף לטכנאי על תיקון הניאגרה, כך שמגיע לכם לקבל תמורה ראויה לכספכם. שנית, בעת שאתם מקבלים תעודת אחריות על התיקון, הרי שאתם יכולים ללמוד המון על איש המקצוע שמתקן בעבורכם את הניאגרה:

  • מדובר על איש מקצוע אמין והוגן
  • תעודת אחריות מעידה על מקצועיות הטכנאי
  • רק טכנאי שבטוח בשירות שלו יעניק תעודת אחריות

 

רגע לפני שהטכנאי יעזוב את דירתכם וילחץ את ידכם, הוא יעניק לכם את כתב האחריות שיחתום את חווית השירות בסטנדרט הגבוה ביותר. אחריות מלאה לתיקון ניתנת למשך שנה (כ-12 חודשים).

כמה אתם מרוצים מהשירות?

הקליקו להצבעה

ממוצע 5 / 5. מספר קולות: 1

אין הצבעות, היו הראשונים להצביע